Franchising

Vítajte v Italia Pleasure !

Snívaš o vlastnej predajni s talianskou značkovou módou, len nevieš kde začať? Teraz máš jedinečnú príležitosť otvoriť si vlastnú predajňu Italia Pleasure Boutique vo svojom meste. Nemusíš si lámať hlavu s tovarom, marketingom, reklamou ani cestovať do Talianska, my sa postaráme o všetky tieto veci : -)

Ako vznikla naša značka:

Láska k talianskej móde nás v roku 2014 v prímorskom talianskom mestečku Pescara, priviedla k začatiu tejto novej vzrušujúcej činnosti, prostredníctvom ktorej sme premenili našu vášeň na príležitosť. Toto všetko sme vyjadrili v dvoch slovách: Italia Pleasure ´´Potešenie z Talianska´´. Značka Italia Pleasure vznikla pre potešenie všetkých, ktorí milujú taliansku štýlovú módu, talianske značky a jedinečné kúsky, ktoré nie sú dostupné na každom rohu. Starostlivo vyberáme talianske značky, ktoré oživia váš šatník skvelými dizajnovými kúskami. Značku Italia Pleasure založili Karina Kušnírová a Antonio Di Maria. V roku 2015 sme otvorili našu prvú kamennú predajňu ´´Italia Pleasure Boutique´´ v Prešove, ktorá mala veľký úspech, a preto sme sa v roku 2017 presťahovali do väčších a krajších priestorov, aby sme vyhoveli našim zákazníkom.

Teraz Italia Pleasure ponúka formou franchisingu možnosť otvoriť si vlastnú predajňu Italia Pleasure Boutique na území Slovenskej a Českej republiky v mestách: Košice, Banská Bystrica alebo Žilina, Bratislava, Praha, Brno a Plzeň a iné.

Špecializujeme sa hlavne na talianske značky, ktoré na Slovensku a v Česku ešte nie sú alebo sú menej známe, tým že máme našu základňu priamo v Taliansku v meste Pescara, neustále vyhľadávame a prinášame na slovenský a český trh nové a exkluzívne značky, a taktiež sa špecializujme na styling zaujímavých a štýlových outfitov.

Ak chceš vedieť viac o franchisingovej spolupráci pošli nám email na italiapleasure@gmail.com s uvedením mestá o ktoré máš záujem a my ti pošleme obratom všetky ostatné informácie.

Tešíme sa na teba 🙂

Žiadne produkty